Boya kaplama alanında 27 yıllık deneyim
Boya kaplama alanında 27 yıllık deneyim
Gelişmiş boyama hizmetleri
Plastik boyama
Plastik boyama
Araba parçaları, ev aletleri, alet ve aksesuarları, oyuncak ve kozmetik ve hijyen ürünleri üreticileri ile sözleşmeler imzalamak.
Plastik parçaların renk kaplaması
Plastik parçaların renk kaplaması
Renkler her zaman bir ürünün üretimi, pazarlaması ve satışı için en önemli özelliklerinden biridir.

Plastik kapak seti

Plastik parçalar için boya danışmanlığı ve satışı, renk hatlarının danışmanlığı ve lansmanı

Sharq Plast Cover, sanayicilere hizmet vermek ve sevgili ülkemiz İran’ın kalkınmasına katkıda bulunmak için boya hizmetleri, danışmanlık ve plastik parçalar için özel boya satışı yapmaktadır.

Mesleki haklar ve etik, işimizin kredisidir

0
özel boya satışı
0
Plastik parçalar üzerinde boya
0 %
Müşteri memnuniyeti
0
Metaller üzerine boya
0
Renkli tasarım

Hizmetler

1995 yılında Sn. Mohammad Ebrahimzadeh tarafından faaliyetlerine başlayan Sharq Plast Coating plastik parçaların boyanması için uzmanlaşmış birimin en eskilerinden biridir ve İran’da plastik parçaların renklendirilmesi ve boyanması için ilk birim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. özel renk plastik araştırmalarında ve polimer parçaların renk bilgisi ile parlak tarihinin en kaliteli renkli plastik parçalarını kaydetmeyi başarmıştır.
2008 yılından bu yana bu grup, polimer parçaları için sıvı boya hatlarına ihtiyaç duyan müşteriler için profesyonel olarak plastik boya hatları üretmeye başlayabilmektedir.
Bugün, pazarın ve ekonominin plastik ürünlerde çeşitli renklere olan talebinin artması ve bunlarda rekabet duygusu yaratması nedeniyle, plastik parçalar üzerine renk hizmetleri, danışmanlık ve renk hattı oluşturma, özel renk satışı konusunda koleksiyonumuz. Plastik aksamlarınız için renk tonlarında kısıtlama ve ürününüzün plastik cinsi kısıtlaması olmadan siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazırdır.

East Plastic Covering Company hakkında birkaç söz