مطالب سایت

رنگ ها همواره جزء یکی از مهم ترین مشخصه های یک کالا برای تولید ، بازاریابی و فروش آن محسوب میگردد. با نگاهی دقیق تر به کالاهای اطراف خود خواهیم دید که رنگ محصولات بسته به نوع کالا ، نوع کاربری و نیز نوع مخاطب آنها با یکدیگر متفاوت می باشند. 

اجراي پوشش بر روي قطعات پلاستيكي صنعتي است كه در كشورهاي پيشرفته مورد توجه و سرمايه گزاري بوده و مي توان گفت همين امر يكي از دلايل زيبايي و مرغوبيت كالاي درجه يك حتي درجه چند كالاهاي خارجي نسبت به كالاهاي داخلي باشد . با توجه به استفاده از مستربچ در اكثر محصولات پلاستيكي عرضه شده در بازارهاي خارجي ، اين محصولات در قالب ظاهري تكراري به صورت مستمر وارد بازار فروش مي شود پوشش پلاست شرق اين امكان را با كوله بار تجربه اي 22 ساله فراهم آورده تا توليد كنندگان در صنايع مختلف قطعات وسطوح پلاستيكي محصولات خود را با انواع جنس پلي كربنات ، پلي استايرن ( كريستال . هايمپك ) پلي اتيلنPS- PP - PA - ABS - PVC بادانش فني روز وتجربه منحصر به فرد متخصصين پوشش پلاست شرق با مديريت عامل مهندس محمد ابراهيم زاده به شيوه نوين ، كيفيتي بهتر ، قيمت تمام شده مناسب تربا قابليت عبور از تست هاي سايش حلال هاي مختلف وديتاشيت هاي استاندارد ديگر عرضه كنند.

شايان ذكر است رنگ هاي مصرفي در پوشش پلاست شرق به صورت وارداتي ، تركيبي وخاص طي فرآيند پاشش بر روي سطوح اعمال مي شود و در صورت لزوم امور ليزر وچاپ بر روي سطوح حتي ناصاف نيز انجام ميگيرد .

 

خدمات پوشش رنگ های سافت تاچ

رنگ‌های سافت تاچ که عموما به آن رنگ مخملی می گویند محصول خاص اروپایی  است که توسط پوشش پلاست شرق وارد می شود .این محصول علاوه بر بخشیدن ظاهری بسیار زیبا به سطوح پلاستیکی و ایجاد حس نرمی به سطوحی مانند گوشی موبایل، برس مو، کیبورد و موس کامپیوتر، لوازم خانگی و آرایشی و… مقاومت به خراش بسیار بالایی دارند. این رنگ‌های زیبا، روز به روز محبوبیت بیشتری در بین صنایع کسب می‌کنند و آینده‌ی بسیار روشنی دارند.

 

خدمات پوشش رنگ 

 

  • رنگ کاری قطعات خودرو: آینه بغل خودرو، جلو پنجره ، سپر، قطعات و دکمه کنسول، کلیدهای فلاش، بالابر، مه شکن، گرم کن.
  • رنگ کاری و رنگ آمیزی قطعات پلاستیکی لوازم خانگی.
  • رنگ کاری و رنگ آمیزی تمامی فلزات آهن، آلومینیوم، استیل و غیره.
  • رنگ کاری و رنگ آمیزی لوازم آرایشی و بهداشتی
  • رنگ کاری و رنگ آمیزی جعبه های پلاستیکی و گیفت های شرکتی.
  • زیرسازی و رنگ آمیزی قطعات 3d panel.
  • توانایی انجام زیرسازی و رنگ آمیزی برای تمامی قطعات پلاستیکی.