مطالب سایت


رنگ ها بر احساسات ما تاثیر می گذارند، چه متوجه باشیم و چه نباشیم، برخی بیشتر برخی کمتر، اما همگی دارای خصوصیات مخصوص به خویش هستند که بر شیوه احساس و در نتیجه رفتار خریدار اثر می گذارند .اگر زبان رنگ ها را بدانیم میتوانیم با استفاده مناسب و به جا از آنها در طراحی تبلیغات محصول خود ، نهایت استفاده را از تاثیر روانی آنها بر رفتار مصرف کننده ببریم.
همانطور که بالعکس اگر از آن غفلت کنیم، ناخواسته از آثار منفی کاربرد غلط آنها متضرر خواهیم شد.

توانمندی های شرکت
مجموع پوشش پلاست شرق توانسته است با دانش فنی و تخصص در ساخت رنگ قطعات پلیمری بدون محدودیت در نوع پلاستیک شما، اعم از انواع محصولات با جنس پلی کربنات ، پلی استایرن( کریستال،هایمپک) پلی اتیلن، PVC, ABS, PA, PS, PP و بدون محدودیت در شید رنگی، رنگ مناسب با سلیقه و نیاز شما از رنگ را ، با توجه به نوع پلاستیک شما، ساخته و آن را در اختیار مشتریان عزیز بگذارند.

 

 

فروش رنگ سافت تاچ

رنگ‌های سافت تاچ که عموما به آن رنگ مخملی می گویند محصول خاص اروپایی  است که توسط پوشش پلاست شرق وارد می شود .این محصول علاوه بر بخشیدن ظاهری بسیار زیبا به سطوح پلاستیکی و ایجاد حس نرمی به سطوحی مانند گوشی موبایل، برس مو، کیبورد و موس کامپیوتر، لوازم خانگی و آرایشی و… مقاومت به خراش بسیار بالایی دارند. این رنگ‌های زیبا، روز به روز محبوبیت بیشتری در بین صنایع کسب می‌کنند و آینده‌ی بسیار روشنی دارند.

 

خدمات شرکت 

- واحد تخصصي رنگکاری(رنگ آميزي) قطعات پلاستيك 

- رنگ کاری قطعات خودرو : آینه بغل خودرو ، جلو پنجره ، قطعات و دکمه های کنسول و داخل خودرو 

- رنگکاری و رنگ آمیزی قطعات پلاستیکی لوازم خانگی 

- مشاوره وفروش رنگ مخصوص قطعات پلاستيك 

- مشاوره و راه اندازی خطوط رنگ 

- رنگکاری و رنگ آمیزی تمامی فلزات آهن ، آلومینیوم ،استیل و غیره