Hakkımızda

Doğu Plast Kaplama Şirketi

1995 yılında Bay Mühendis Ebrahimzadeh tarafından faaliyete başlayan Sharq Plast Coating plastik parçaların boyanması için uzmanlaşmış birimin en eskilerinden biridir ve İran’da plastik parçaların boyanması ve boyanması için ilk birim olduğu rahatlıkla söylenebilir. özel plastik renk araştırmalarında uzmanlaşmış ve polimer parçaların renk bilgisi ile parlak tarihindeki en kaliteli renkli plastik parçaları kaydetmeyi başarmıştır.
2008 yılından bu yana bu grup, polimer parçaları için sıvı boya hatlarına ihtiyaç duyan müşteriler için profesyonel olarak plastik boya hatları üretmeye başlayabilmektedir.
Bugün, pazarın ve ekonominin plastik ürünlerde çeşitli renklere olan talebinin artması ve bunlarda rekabet duygusu yaratması nedeniyle, plastik parçalar üzerine renk hizmetleri, danışmanlık ve renk hattı oluşturma, özel renk satışı konusunda koleksiyonumuz. Plastik aksamlarınız için renk tonlarında kısıtlama ve ürününüzün plastik cinsi kısıtlaması olmadan siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazırdır.